Marina Nawigator, Jora Wielka
Marina Nawigator wyróżniona Certyfikatem Dobrych Praktyk
  1. Startseite
  2. Nachrichten Details

Nachrichten Details

Ankunftsdatum
Datum der Abreise

Marina Nawigator wyróżniona Certyfikatem Dobrych Praktyk

02 Juli 2021

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Marina Nawigator otrzymała wyróżnienie w postaci Certyfikatu Dobrych Praktyk. Tym samym doceniona została nasza praca i zaangażowanie jakie wkładamy w zapewnienie naszym Gościom najbardziej komfortowych warunków oraz profesjonalizm naszych usług.

Czym jest Certyfikat Dobrych Praktyk?

Certyfikat ten jest wyróżnieniem dla obiektów turystycznych biorących udział w Projekcie Certyfikacji Podmiotów Turystycznych. Celem programu jest podniesienie atrakcyjności i bezpieczeństwa ofert dostępnych na polskim rynku turystycznym. W trakcie trwania pandemii branża turystyczna znalazła się w bardzo trudnej sytuacji - obiekty hotelarskie oraz organizacje świadczące usługi turystyczna były zmuszone zawiesić swoją działalność na długie miesiące. Ze względu na tą skomplikowaną sytuację Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła program Polski Bon Turystyczny, aby zwrócić uwagę na atrakcyjność polskich obiektów turystycznych i zachęcić do korzystania z ich usług. Podmioty turystyczne wyróżniające się swoim profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług mają szansę zdobyć Certyfikat Dobrych Praktyk - tak też stało się w naszym przypadku! 

 

Polski Bon Turystyczny

W naszym obiekcie możliwa jest płatność bonem turystycznym. Zgodnie z ustawą o Polskim Bonie Turystycznym płatności bonem można dokonywać do 31.03.2022.

 

Jora Wielka 52
11-730 Jora Wielka, Polska

mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Rundschreiben

Abonnieren Sie unseren Newsletter und bleiben Sie über unsere Aktionen und Sonderangebote auf dem Laufenden.

 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen