Marina Nawigator, Jora Wielka
Tło bannera

Atrakcje obiektu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Atrakcje obiektu

Nasza Marina znajduje się w turystycznej miejscowości Jora Wielkie w okolicach Mikołajek, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim. Urocze położenie w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorami Tałty i Jeziorem Mikołajskim, gwarantuje udany i komfortowy nocleg na Mazurach (Meteor) zwłaszcza w naszych apartamentach przy samej wodzie. 

Jeśli chcecie Państwo odpocząć od miejskiego pośpiechu na łonie natury, zapraszamy do nas. Tylko tutaj można spróbować świeżego mazurskiego masła, poczuć zapach mazurskiej toni czy też odbyć niezapomniane spacery wśród łąk i lasów. Nasi goście mogą skorzystać z wielu atrakcji dostępnych na terenie mariny, m.in. z czarteru luksusowych jachtów, zacumowania swoich jachtów w porcie, skorzystania z innego sprzętu pływającego jak skuter wodny, kajaki czy łodzie wiosłowe. Do zwiedzania okolicy polecamy skuter, rowery oraz kije do nordic walking.

Pakiety Pakiety pobytowe i oferty

Jora Wielka 55
11-730 Jora Wielka, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij