Marina Nawigator, Jora Wielka
Spotkajmy się w Marinie
  1. Startseite
  2. Spotkajmy się w Marinie

Spotkajmy się w Marinie

Ankunftsdatum
Datum der Abreise

Spotkajmy się w Marinie

30 April 2020

Szanowni Nasi Goście!

 

Najwyższy już czas, aby po długim czasie zakazów i nakazów rozpocząć wiosenno-letni sezon urlopowy i wybrać się w miejsce, w którym można zażyć zasłużonego relaksu! Zapraszamy na Majówkę na Mazury już od 4 maja 2020! Nadchodzący piękny maj to idealna okazja by zasmakować unikalnej atmosfery Mariny Nawigator. Kameralny oraz butikowy charakter naszego ośrodka  oferują nie tylko dyskrecję, przestrzeń i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim satysfakcję z każdego pobytu. Celebrując aurę spokoju dbamy o Państwa wyśmienite samopoczucie oraz oferujemy komfortowy wypoczynek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla wszystkich, którzy chcą zamienić pobyt na Mazurach  w unikalne doświadczenie.

Jednocześnie informujemy , że Restauracja będzie czynna wyłącznie dla Gości hotelowych a śniadania, dania a la carte i obiadokolacje nie będą serwowane w formie bufetów. Co do dostępności SPA, basenu , saun recepcja będzie Państwa informowała na bieżąco podczas pobytu.

 

Jora Wielka 55
11-730 Jora Wielka, Polska

mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Rundschreiben

Abonnieren Sie unseren Newsletter und bleiben Sie über unsere Aktionen und Sonderangebote auf dem Laufenden.

 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen