Marina Nawigator, Jora Wielka
Patent Motorowodny – dla kogo?
  1. Startseite
  2. Motorbootschein - für wen?

Motorbootschein - für wen?

Ankunftsdatum
Datum der Abreise

Patent Motorowodny – dla kogo?

23 Mai 2019

Wyobraź sobie piękny, słoneczny dzień nad wodą. Chcesz czegoś więcej od życia, chwytasz za ster łodzi i przecinasz spokojną taflę jeziora czując wiatr we włosach! Tak, przełamałeś właśnie rutynę!

Patent motorowodny daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu na tzw. śródlądziu, czyli na wszelkich jeziorach i rzekach. Mazury, Chorwacja, Włochy, Grecja, nasz rodzimy Bałtyk czekają na odkrycie ich z wyjątkowej perspektywy – z pokładu łodzi!

Dzięki patentowi motorowodnemu możemy w niebanalny sposób pędzić wakacje z rodziną, zwiedzać miasta i malownicze pejzaże przyrody, zaplanować romantyczny wieczór lub spotkanie biznesowe.

Polski patent sternika motorowodnego jest dokumentem międzynarodowym, przy niewielkich wymaganiach do jego zdobycia odwdzięcza się szerokimi możliwościami (uprawnieniami);

WYMAGANIA

1. Ukończony 14 rok życia.
2. Pozytywny wynik egzaminu.

UPRAWNIENIA

1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych.
2. 2. Prowadzenie jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Dla Waszej wygody, wraz z naszym partnerem http://www.gjboats.com/ stworzyliśmy kompleksowy pakiet łączący naukę i wypoczynek w komfortowych apartamentach usytuowanych nad brzegiem jeziora Tałty. Weekend na Mazurach wieńczy egzamin końcowy, w przyjaznej, luźnej atmosferze.

PATENT W JEDEN WEEKEND

Wydarzenie odbywa się cyklicznie w weekendy. Warunkiem jest uzbieranie się grupy.

1. Piątek
Przyjęcie przez Panią Bosman, zakwaterowanie, poznanie ośrodka, zaplecza portowego. Zapraszamy do zwiedzenia okolicznych atrakcji, skorzystania z wypożyczalni kajaków, rowerów. Wieczorem można urządzić ognisko. Nocleg w komfortowym apartamencie położonym nad brzegiem jeziora.

2. Sobota
Dzień szkolenia. Treściwe i zwięzłe wykłady oraz zajęcia praktyczne na łodzi. Ćwiczenie elementów wymaganych na egzaminie. Nocleg w komfortowym apartamencie położonym nad brzegiem jeziora.

3. Niedziela
Egzamin. Po egzaminie można zwiedzić okolice Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, aby się wyciszyć. Gdy emocje opadną, można przekąsić jakiś lokalny przysmak.

Na wszelkie pytania chętnie odpowie nasza pani Bosman Agnieszka.

Zapraszamy serdecznie!
512 96 59 59

Jora Wielka 52
11-730 Jora Wielka, Polska

mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Rundschreiben

Abonnieren Sie unseren Newsletter und bleiben Sie über unsere Aktionen und Sonderangebote auf dem Laufenden.

 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen