Marina Nawigator, Jora Wielka
Obierz kurs na LATO
  1. Home
  2. News details

News details

Arrival date
Date of departure

Obierz kurs na LATO

02 July 2020

Po wydarzeniach ostatnich miesięcy każdy z nas myśli o tym, aby wykorzystać okres letni na urlop. Urlop nie tylko od codzienności, ale niejednokrotnie od przytłaczających, docierających z zewsząd informacji o sytuacji na świecie w związku z COVID-19. Sposób postrzegania ofert wakacyjnych oraz nasze wybory nie są takie same jak jeszcze rok temu.

Jeśli szukasz spokoju, miejsca, w którym naładujesz baterie, oderwiesz się od codziennych, przyziemnych spraw to czytając te słowa, jesteś w dobrym miejscu. Już tylko krok dzieli Cię od zaplanowania wakacji pełnych relaksu i wyjątkowej energii.

 

Wakacje na Mazurach

 

Mając na wyciągnięcie ręki krainę tak unikalną, przez wzgląd na swój klimat i przyrodę, nie musisz szukać odpoczynku podczas zagranicznych wojaży. Zapewniamy relaks na łonie natury w pięknych okolicznościach przyrody z dala od tłumów i zgiełku.

 

Wakacje nad jeziorem

 

Czekają na Ciebie komfortowe Apartamenty, prestiżowy port, restauracja, w której serwujemy autorskie dania naszego Szefa Kuchni. U nas rozpoczynasz dzień przy wschodzie słońca, delektując się pięknem przyrody oraz zapachem aromatycznej kawy. Wieczorową porą uspokajasz gonitwę myśli przy magicznej scenerii, chłonąc chwilę każdym swoim zmysłem.

 

Wakacje 2020 - Obierz kurs na Mazury

 

Twój spokój, dobre samopoczucie oraz komfort i bezpieczeństwo pobytu są dla nas najważniejsze. Spełniamy wszystkie wymogi sanitarne. A to wszystko dla Ciebie, drogi Gościu.

Jora Wielka 52
11-730 Jora Wielka, Polska

mobile nav bg
see on map
Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close