Marina Nawigator, Jora Wielka
​Jachty powyżej 8,2 m. Wyższa szkoła żeglugi
  1. Home
  2. Yachts over 8.2m. Top level sailing

Yachts over 8.2m. Top level sailing

Arrival date
Date of departure

​Jachty powyżej 8,2 m. Wyższa szkoła żeglugi

23 May 2019

Bez patentu żeglarskiego po wodach śródlądowych można poruszać się jachtami z kadłubem do długości 7,5 metra. Z uprawnieniem można już żeglować na łodzi z kadłubem do 12 metrów. Czarter jachtów na Mazurach to propozycja dla tych, którzy zdali egzamin na patent żeglarski.

​Gdzie najlepiej żeglować na Mazurach?

Żeglarska stolica Mazur to Mikołajki. Należy się udać do tej miejscowości, jeżeli tylko marzą nam się wakacje spędzone na pokładzie jachtu. Tym bardziej że okazje na czarter jachtów Mikołajki stwarzają nam wielorakie możliwości wyboru – poniżej opisaliśmy godne polecenia jachty powyżej 8,2 metra.

​Cobra 33 Prestiż

Wygodny i luksusowy model, który został wyposażony w m.in. ogrzewanie, system do nawigacji i do oświetlania pokładu. Długość kadłuba wynosi 993 metrów. Czarter Cobra 33 Prestiż to idealna opcja dla tych, którzy szukają bezpiecznego jachtu z mocnym silnikiem.

Cobra Armatorski CE

To prawdziwy jacht-legenda, który dzięki odpowiedniemu balastowi jest w zasadzie nie do wywrócenia. Idealny na wypady z dziećmi, na jego pokładzie zmieści się osiem osób. Do tego jest szybki i zwrotny. Czarter Cobra Armatorski CE to gwarancja niezapomnianych przeżyć na wodzie.

Cobra 33 CE

Jacht, który cechuje się przede wszystkim komfortem. Może być sprawnie obsługiwany nawet przez jednego sternika i niedoświadczoną załogę. Dzięki specjalnym wantom maszt nie kiwa się na boki podczas podnoszenia lub opuszczania. Czarter Cobra 33 CE będzie prawdziwą przyjemnością dla wszystkich, którzy po raz pierwszy zdecydują się na wynajem jachtów na Mazurach.

Tes 32 Dreamer Prestiż

Czarter Tes 32 Dreamer Prestiż to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wynajęciu prawdziwie luksusowej łodzi. Prowadzi się go lekko i mając wszystko pod kontrolą. Dzięki temu jego pięknie wykończony pokład pozostaje zawsze suchy.

​Janmor 31 Armatorski

Jacht wyposażony w ogrzewanie, do tego posiada niewielkie zanurzenia, a brak skrzyni mieczowej czyni jego wnętrze bardziej przestronnym. Czarter Janmor 31 Armatorski jest możliwy dla tych, którzy posiadają patent żeglarski – kadłub wynosi 9,2 metry.

Czarter jachtów Mikołajki – co jeszcze w ofercie?

Chcąc wypożyczyć większy jacht powinien zainteresować nas czarter Tango 30 Prestiż oraz czarter Twister 950.

Jora Wielka 52
11-730 Jora Wielka, Polska

mobile nav bg
see on map
Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close